3D mapa Tambakan

Satelitní mapa Tambakan

název bez diakritiky: Tambakan
správní zařazení: Subang, Jawa Barat, Indonésie, Asie
zeměpisná poloha: 6° 39' 40" South, 107° 42' 35" East

Tambakan a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa TambakanVítejte na stránce věnované satelitní mapě Tambakan. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Tambakan, administrativně je místo zařazeno do oblasti Subang, Jawa Barat, Indonésie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 6° 39' 40" South, 107° 42' 35" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Tambakan v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Tambakan

Hotely Tambakan: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Tambakan: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Tambakan, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Tambakan Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Tambakan. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Tambakan

3D mapa Tambakan v Google Earth

satelitní 3D mapa Tambakan, Indonésie

3D mapa TambakanGoogle Earth – podívejte se na Tambakan z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Tambakan dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Tambakan shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Tambakan, Indonésie v Google Earth »

Letiště Tambakan a okolí

Letiště ve městě Tambakan a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Tambakan říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Tambakan (Indonésie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Tambakan a celou oblast Indonésie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Tambakan

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Tambakan: textový odkaz

satelitní mapu Tambakan: obrázkový odkaz

satelitní mapu Tambakan

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Tambakan: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Tambakan: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Tambakan: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Cayoca v oblasti Canchis, Cuzco, Peru
  2. Weiying v oblasti Huaiyuan, Anhui, Čína
  3. Vista Hermosa v oblasti Quezon, Region 4, Filipíny
  4. Reading v oblasti Hillsdale County, Michigan, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.