3D mapa Wates

Satelitní mapa Wates

název bez diakritiky: Wates
správní zařazení: Tangerang, Jawa Barat, Indonésie, Asie
zeměpisná poloha: 6° 21' 35" South, 106° 44' 37" East

Wates a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa WatesVítejte na stránce věnované satelitní mapě Wates. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Wates, administrativně je místo zařazeno do oblasti Tangerang, Jawa Barat, Indonésie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 6° 21' 35" South, 106° 44' 37" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Wates v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Wates

Hotely Wates: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Wates: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Wates, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Wates Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Wates. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Wates

3D mapa Wates v Google Earth

satelitní 3D mapa Wates, Indonésie

3D mapa WatesGoogle Earth – podívejte se na Wates z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Wates dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Wates shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Wates, Indonésie v Google Earth »

Letiště Wates a okolí

Letiště ve městě Wates a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Wates říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Wates (Indonésie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Wates a celou oblast Indonésie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Wates

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Wates: textový odkaz

satelitní mapu Wates: obrázkový odkaz

satelitní mapu Wates

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Wates: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Wates: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Wates: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Beech (historical) v oblasti Winn Parish, Louisiana, Spojené státy americké
  2. Yon'gok v oblasti Chollanam-Do, Korejská republika
  3. Lindhult v oblasti Karlsborg Kommun, Skaraborgs Lan, Švédsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.