3D mapa Ngindenjangkungan

Satelitní mapa Ngindenjangkungan

název bez diakritiky: Ngindenjangkungan
správní zařazení: Kodya Surabaya, Jawa Timur, Indonésie, Asie
zeměpisná poloha: 7° 18' 21" South, 112° 46' 4" East

Ngindenjangkungan a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa NgindenjangkunganVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ngindenjangkungan. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ngindenjangkungan, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kodya Surabaya, Jawa Timur, Indonésie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 7° 18' 21" South, 112° 46' 4" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ngindenjangkungan v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ngindenjangkungan

Hotely Ngindenjangkungan: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ngindenjangkungan: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ngindenjangkungan, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ngindenjangkungan Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ngindenjangkungan. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ngindenjangkungan

3D mapa Ngindenjangkungan v Google Earth

satelitní 3D mapa Ngindenjangkungan, Indonésie

3D mapa NgindenjangkunganGoogle Earth – podívejte se na Ngindenjangkungan z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ngindenjangkungan dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ngindenjangkungan shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ngindenjangkungan, Indonésie v Google Earth »

Letiště Ngindenjangkungan a okolí

Letiště ve městě Ngindenjangkungan a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ngindenjangkungan říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ngindenjangkungan (Indonésie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ngindenjangkungan a celou oblast Indonésie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ngindenjangkungan

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ngindenjangkungan: textový odkaz

satelitní mapu Ngindenjangkungan: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ngindenjangkungan

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ngindenjangkungan: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ngindenjangkungan: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ngindenjangkungan: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Pavilion v oblasti Genesee County, New York, Spojené státy americké
  2. Agoren v oblasti Bayburt, Turecko
  3. La Marchenena v oblasti Managua, Managua, Nikaragua
  4. Barra do Jundia v oblasti Turvo, Santa Catarina, Brazílie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.