loading

Tanjungkarang-Telukbetung hotely: Satwa Elephant Eco Lodge hotel Tanjungkarang-Telukbetung

Satwa Elephant Eco Lodge

základní informace

třída:
adresa hotelu: Dusun 1, Desa Labuan Ratu IV Way Kambas,, 34196 Bandar Lampung
zeměpisná poloha: 5° 27' 0" jižní šířky, 105° 16' 0" východní délky
oblast: Kodya Bandarlampung, Lampung, Indonésie
počet pokojů: 8

popis hotelu

Satwa Elephant Eco Lodge nabízí příjemné pokoje obklopen zelení, pouhých 500 metrů od vchodu do cesty Kambas národního parku. Poskytuje denní snídaně, bezplatné Wi-Fi ve veřejných prostorách a cestovních služeb.


Satwa Elephant Eco Lodge hotel Tanjungkarang-Telukbetung: rezervace ubytování

Rezervujte si pokoj v hotelu Satwa Elephant Eco Lodge hotel Tanjungkarang-Telukbetung on-line a ušetřete peníze. Garance nejnižší ceny!

Satwa Elephant Eco Lodge – podrobné informace & rezervace »

Satwa Elephant Eco Lodge hotel Tanjungkarang-Telukbetung: nízké ceny, žádné rezervační poplatky.

Zadejte datum svého pobytu, abyste zjistili, zda není hotel v daný termín již obsazený.

datum příjezdu
datum odjezdu

Proč si rezervovat hotel Satwa Elephant Eco Lodge hotel Tanjungkarang-Telukbetung u nás

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Tanjungkarang-Telukbetung, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouhou si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek (viz konkrétní podmínky na stránce hotelu) – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Tanjungkarang-Telukbetung. Pamatujte si: na Maplandia.cz je společností Booking.com garantována nejnižší možná cena. Kvalita popisu hotelu v českém jazyce nemusí odpovídat standardům Maplandia.cz. Děkujeme za pochopení.

Hotel leží na adrese Dusun 1, Desa Labuan Ratu IV Way Kambas, ve městě Tanjungkarang-Telukbetung, Kodya Bandarlampung, Lampung, Indonésie – viz mapa Tanjungkarang-Telukbetung ».

Hotely blízko hotelu Satwa Elephant Eco Lodge hotel Tanjungkarang-Telukbetung

Hotely v okolí hotelu Satwa Elephant Eco Lodge hotel Tanjungkarang-Telukbetung jsou seřazeny podle vzdálenosti od hotelu.

Další hotely ve městě Tanjungkarang-Telukbetung

Velká letiště blízko hotelu Satwa Elephant Eco Lodge hotel Tanjungkarang-Telukbetung

V následujícím seznamu jsou uvedena velká letiště ležící blízko hotelu Satwa Elephant Eco Lodge hotel Tanjungkarang-Telukbetung. Letiště jsou jsou seřazena podle vzdálenosti od hotelu.

Další letiště v okolí hotelu Satwa Elephant Eco Lodge hotel Tanjungkarang-Telukbetung

Letiště blízko hotelu Satwa Elephant Eco Lodge hotel Tanjungkarang-Telukbetung, která nejsou uvedena v předchozím seznamu.

Tipy na výlety během pobytu v hotelu Satwa Elephant Eco Lodge hotel Tanjungkarang-Telukbetung

V následujícím přehledu uvádíme města v okolí hotelu Satwa Elephant Eco Lodge hotel Tanjungkarang-Telukbetung. Města jsou seřazena podle vzdálenosti vzdálenosti z centra do hotelu.
Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.