loading

Indonésie: luxusní hotely – rezervujte si luxusní hotel ve státě Indonésie

Luxusní hotely Indonésie – nejoblíbenější cíle cest

Na tuto stránku jsme vybrali některá oblíbená města ve státě Indonésie. Další města ve státu Indonésie – viz mapa Indonésie.

Rezervujte si luxusní hotel Indonésie on-line a ušetřete peníze. Garance nejnižší ceny!

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Uvádíme vybrané luxusní hotely v oblíbených městech státu Indonésie. Luxusní hotely v dalších městech můžete najít pomocí předchozího formuláře. Přehled všech hotelů Indonésie, bez ohledu na úroveň luxusu, je obsahem průvodce hotely Indonésie.

Luxusní hotely Jakarta

Jakarta leží v oblasti Jakarta Barat, Dki Jakarta, Indonésie (viz mapa Jakarta).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané luxusní hotely Jakarta (navštivte průvodce luxusní hotely Jakarta pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Jakarta je na samostatné stránce.

Vybrané luxusní hotely Jakarta

další luxusní hotely Jakarta »
Manhattan Hotel Jakarta: fotografie

Manhattan Hotel Jakarta *****

V ideálním případě se nachází v jižní zlatý trojúhelník v Jakartě, Manhattan Hotel nabízí stylové ubytování a řadu rozmazlování zařízení pro volný čas, včetně tradiční balijské lázeňské procedury.

Fraser Residence Sudirman Jakarta: fotografie

Fraser Residence Sudirman Jakarta *****

Frasier Residence nabízí luxusní apartmány s podlahy ke stropu oken s výhledem na olympijské velikosti bazénu. Nachází se v okrese Jakarta Golden trojúhelník Business, tento 5-hvězdičkový bytový komplex má tělocvičnu a sportovní zařízení.

Hotel Nikko Jakarta: fotografie

Hotel Nikko Jakarta *****

Nachází se v finanční a obchodní čtvrti Jakarty, Hotel Nikko je venkovní bazén, restaurace a 6 pokojů s výhledem na Thamrin and Menteng. Bezplatné parkování je k dispozici.

Luxusní hotely Bandung

Bandung leží v oblasti Bandung, Jawa Barat, Indonésie (viz mapa Bandung).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané luxusní hotely Bandung (navštivte průvodce luxusní hotely Bandung pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Bandung je na samostatné stránce.

Vybrané luxusní hotely Bandung

další luxusní hotely Bandung »
GH Universal Hotel Bandung: fotografie

GH Universal Hotel Bandung *****

Představí italské renesance vznešenosti, je GH Hotel Bandung sídlí v budově se nachází 15 minut jízdy od Setiabudhi Street. Nabízí bezplatné Wi-Fi a parkování. Kavárna na střeše čeká hosty. GH Universal Hotel Bandung do 1.

Hilton Bandung: fotografie

Hilton Bandung *****

Hilton Bandung se nachází v Bandung City, 2-hodiny jízdy od Jakarty. Hotel nabízí bazén na střeše a 4 možnosti stravování. Wi-Fi a bezplatné parkování jsou k dispozici.

Sheraton Bandung Hotel & Towers: fotografie

Sheraton Bandung Hotel & Towers *****

Nabídka 5-hvězdičkové ubytování v Bandungu, Sheraton Hotel & Towers nabízí prostorné pokoje s plochou obrazovkou kabelovou TV. Vlastnost se může pochlubit 3 možnosti stravování, venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi ve veřejných prostorách.

Luxusní hotely Yogyakarta

Yogyakarta leží v oblasti Kodya Yogyakarta, D.I Yogyakarta, Indonésie (viz mapa Yogyakarta).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané luxusní hotely Yogyakarta (navštivte průvodce luxusní hotely Yogyakarta pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Yogyakarta je na samostatné stránce.

Vybrané luxusní hotely Yogyakarta

další luxusní hotely Yogyakarta »
Hyatt Regency Yogyakarta: fotografie

Hyatt Regency Yogyakarta *****

Hyatt Regency Yogyakarta leží na 24 hektarech upravené zahrady, 10-minut jízdy od centra města. Hotel nabízí venkovní bazén, golfové hřiště a 4 možnosti stravování.

Royal Ambarrukmo Yogyakarta: fotografie

Royal Ambarrukmo Yogyakarta *****

10 minut jízdy od letiště Adi Sucipto, Royal Ambarrukmo Yogyakarta nabízí moderní a prostorné pokoje s bezplatným Wi-Fi v centru města Yogyakarta.

Melia Purosani Hotel Yogyakarta: fotografie

Melia Purosani Hotel Yogyakarta *****

Melia Purosani se nachází v srdci kulturní oblasti Yogyakarta a nabízí prostorné pokoje a pohodlí při jeho zařízení patří netradiční venkovní bazén a lázně.

Luxusní hotely Denpasar

Denpasar leží v oblasti Badung, Bali, Indonésie (viz mapa Denpasar).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané luxusní hotely Denpasar (navštivte průvodce luxusní hotely Denpasar pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Denpasar je na samostatné stránce.

Vybrané luxusní hotely Denpasar

další luxusní hotely Denpasar »
Pullman Bali Legian Nirwana: fotografie

Pullman Bali Legian Nirwana *****

5-hvězdičkový luxusní čeká na Pullman Bali Legian s bazénem nekonečno střeše s výhledem na oceán a nádherné západy slunce. Je zde denní lázně, 2 bazény upravené laguny a fitness centrum.

Sri Ratu Villas: fotografie

Sri Ratu Villas *****

Srí Ratu Villas se nachází v zábavní čtvrti Legian, 10 minut jízdy od Kuta Beach a Discovery nákupního centra. Venkovní bazén, masáže a 24 hodin denně jsou k dispozici.

Villa de Daun: fotografie

Villa de Daun *****

15-minut jízdy od Kuta Beach, Villa de Daun nabízí bezplatné Wi-Fi, parkování a vily s vlastním venkovním bazénem, ​​balkonem a osobního komorníka.

Luxusní hotely Kuta

Kuta leží v oblasti Badung, Bali, Indonésie (viz mapa Kuta).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané luxusní hotely Kuta (navštivte průvodce luxusní hotely Kuta pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Kuta je na samostatné stránce.

Vybrané luxusní hotely Kuta

další luxusní hotely Kuta »
Holiday Inn Resort Baruna Bali: fotografie

Holiday Inn Resort Baruna Bali *****

Otevřen na začátku roku 2009 a navrženy v moderním stylu balinéskou, je to relaxační areál se nachází na velké terasovité tropické zahrady se nachází podél bílé písečné pláže.

The Dreamland Luxury Villas & Spa: fotografie

The Dreamland Luxury Villas & Spa *****

Zadejte oáza klidu a luxusu v The Dreamland, který se nachází na ostrově Bali. Tento exkluzivní letovisko nabízí prostorné vily featuring soukromý bazén, nádvoří a pavilon.

Namaste Villa Kuta Beach: fotografie

Namaste Villa Kuta Beach *****

Namaste Villa & Spa se nachází na pláži Kuta, který nabízí hostům nádherné západy slunce. Jedná se o 15-minut jízdy od mezinárodního letiště Ngurah Rai a nabízí internet zdarma, lázně a bazén.

Luxusní hotely Ubud

Ubud leží v oblasti Gianyar, Bali, Indonésie (viz mapa Ubud).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané luxusní hotely Ubud (navštivte průvodce luxusní hotely Ubud pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Ubud je na samostatné stránce.

Vybrané luxusní hotely Ubud

další luxusní hotely Ubud »
Maya Ubud Resort & Spa: fotografie

Maya Ubud Resort & Spa *****

Nachází se majestátně mezi údolím řeky Petanu a rýžové terasy v Peliatan, Maya Ubud Resort & Spa je mezníkem luxusu a designu.

Ubud Green Resort Villas: fotografie

Ubud Green Resort Villas *****

5-minut jízdy od Ubud Market, Ubud Zelená nabízí prostorné vily s vlastním balkonem a obývací prostor. Resort je 5-hvězdičkový vybavení patří restaurace, dobře vybavené lázně a bezplatné Wi-Fi.

Kamandalu Resort and Spa: fotografie

Kamandalu Resort and Spa *****

Vypadala jako klidné vesnice balinéskou Tento luxusní resort a lázně stojí na chladné, zelené hory Ubud a těší panoramatický výhled na rýžové terasy.

Luxusní hotely Jimbaran

Jimbaran leží v oblasti Badung, Bali, Indonésie (viz mapa Jimbaran).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané luxusní hotely Jimbaran (navštivte průvodce luxusní hotely Jimbaran pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Jimbaran je na samostatné stránce.

Vybrané luxusní hotely Jimbaran

další luxusní hotely Jimbaran »
Villa Air Bali Boutique Resort & Spa: fotografie

Villa Air Bali Boutique Resort & Spa *****

Nachází se v módní čtvrti Bali z Kerobokan, Villa Air Bali nabízí luxusní ubytování s vlastním bazénem a jacuzzi, spolu s personalizované služby a volný přístup k internetu.

Villa Kayu Raja: fotografie

Villa Kayu Raja *****

15 minut jízdy od Kuta, Villa Kayu Raja spojuje pojmy jako bytu a do vily. Nabízí bezplatné raketoplány do Kuta, Legian a Seminyak. Pokoje mají vlastní bazény.

C151 Smart Villas: fotografie

C151 Smart Villas *****

C151 Smart Villas se nachází v Seminyak, Bali. V docházkové vzdálenosti od pláže, rozlehlé vily mají dobře vybavené kuchyně a soukromé bazény s podvodními reproduktory. Půjčovna kol je k dispozici.

Luxusní hotely Sanur

Sanur leží v oblasti Badung, Bali, Indonésie (viz mapa Sanur).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané luxusní hotely Sanur (navštivte průvodce luxusní hotely Sanur pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Sanur je na samostatné stránce.

Vybrané luxusní hotely Sanur

další luxusní hotely Sanur »
Sudamala Suites & Villas: fotografie

Sudamala Suites & Villas *****

Sudamala Apartmány a vily se nachází v Sanur, 20 minut jízdy od hlavního města Denpasar. Nabízí moderní balijské stylu pokoje s bezplatným Wi-Fi a kabelové připojení na internet. Venkovní bazén a lázně čekají hosty.

Bali Emerald Villas: fotografie

Bali Emerald Villas *****

Emerald Bali Villas nabízí luxusní vily s vlastním bazénem, lázeňské procedury a osobního sluhu, zdarma transfery z letiště a praní prádla. Emerald Bali Villas funkce ložnice navržen stylu Bali.

Villa Taman Sorga: fotografie

Villa Taman Sorga *****

Villa Taman Sorga se nachází v Sanur Bali, 25 minut jízdy od Market Art Sukawati. Tato rozsáhlá vila se může pochlubit vlastní bazén a soukromé fitness centrum uhnízděný v upravených zahradách. Free Wi-Fi a parkování zdarma jsou poskytovány.

Luxusní hotely Pecatu

Pecatu leží v oblasti Badung, Bali, Indonésie (viz mapa Pecatu).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané luxusní hotely Pecatu (navštivte průvodce luxusní hotely Pecatu pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Pecatu je na samostatné stránce.

Vybrané luxusní hotely Pecatu

další luxusní hotely Pecatu »
The Bali Khama a Beach Resort and Spa: fotografie

The Bali Khama a Beach Resort and Spa *****

Relaxační pobyty Čeká tu na vás Bali Khama, který restauraci jeho soukromé pláže a prvotřídní lázně. Má olympijské velikosti bazénu a zdarma kyvadlová doprava na Nusa Dua.

Melia Bali Indonesia: fotografie

Melia Bali Indonesia *****

Melia Bali Villas & Spa Resort se nachází u pláže Nusa Dua, jen minutu od jídelní oblastí města Bali. Hotel nabízí 5 restaurací, venkovní bazén a parkování zdarma.

Novotel Bali Nusa Dua: fotografie

Novotel Bali Nusa Dua *****

Luxusní Novotel Bali Nusa Dua nabízí soukromou pláž a 18-jamkové golfové hřiště. Může se pochlubit prostorné pokoje, stejně jako apartmány s obývací a jídelní a kuchyňské prostory. Novotel Bali Nusa Dua poskytuje bezplatnou kyvadlovou dopravu na Nusa Dua Beach.

Luxusní hotely Canggu

Mengwi leží v oblasti Tabanan, Bali, Indonésie (viz mapa Canggu).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané luxusní hotely Mengwi (navštivte průvodce luxusní hotely Mengwi pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Mengwi je na samostatné stránce.

Vybrané luxusní hotely Mengwi

další luxusní hotely Canggu »
Go Canggu Villas: fotografie

Go Canggu Villas *****

10 minut chůze od pláže Berawa, Go Canggu Bali Villas nabízí stylu vily se soukromým bazénem a bezplatné Canggu klubového členství.

Buddha Garden Villas: fotografie

Buddha Garden Villas *****

5 minut chůze od Canggu Beach, Buddha zahradě luxusní vily s vlastní venkovní bazény. Vily jsou vybaveny klimatizací, TV s plochou obrazovkou a bezplatné Wi-Fi. Parkování zdarma je k dispozici.

The Oshan Villas Bali: fotografie

The Oshan Villas Bali *****

Oshan Villas Bali je luxusní kolekce 4-ložnicových vil, každý s vlastním soukromým bazénem, ​​kuchyňský kout a bezplatné Wi-Fi. S výhledem na malebnou rýžová pole, areál také relaxační masáže a zdarma letištní transfery. Parkování je ...

Luxusní hotely Indonésie: rezervace ubytování

Rezervace ubytování: Indonésie: žádné rezervační poplatky, garance nejnižší ceny

Rezervace ubytování on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve státě Indonésie, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů. Na této stránce uvádíme přehled hotelů ve státě Indonésie.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve státě Indonésie Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve státě Indonésie. Pamatujte si: na Maplandia.cz je společností Booking.com garantována nejnižší možná cena. Kvalita popisu některých hotelů v českém jazyce nemusí odpovídat standardům Maplandia.cz. Děkujeme za pochopení.
Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.