3D mapa Rorahmakan

Satelitní mapa Rorahmakan

název bez diakritiky: Rorahmakan
správní zařazení: Indonésie, Asie
zeměpisná poloha: 6° 35' 0" South, 105° 37' 0" East

Rorahmakan a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa RorahmakanVítejte na stránce věnované satelitní mapě Rorahmakan. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Rorahmakan, administrativně je místo zařazeno do oblasti Indonésie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 6° 35' 0" South, 105° 37' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Rorahmakan v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Rorahmakan

Hotely Rorahmakan: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Rorahmakan: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Rorahmakan, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Rorahmakan Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Rorahmakan. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Rorahmakan

3D mapa Rorahmakan v Google Earth

satelitní 3D mapa Rorahmakan, Indonésie

3D mapa RorahmakanGoogle Earth – podívejte se na Rorahmakan z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Rorahmakan dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Rorahmakan shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Rorahmakan, Indonésie v Google Earth »

Letiště Rorahmakan a okolí

Letiště ve městě Rorahmakan a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Rorahmakan říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Rorahmakan (Indonésie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Rorahmakan a celou oblast Indonésie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Rorahmakan

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Rorahmakan: textový odkaz

satelitní mapu Rorahmakan: obrázkový odkaz

satelitní mapu Rorahmakan

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Rorahmakan: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Rorahmakan: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Rorahmakan: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Sanita Abajo v oblasti Monte Cristi, Dominikánská republika
  2. Novo-Alekseyevka v oblasti Mykolayivska, Ukrajina
  3. Nimilding v oblasti West Sepik, Papua Nová Guinea
  4. Oster i Byn v oblasti Pohjanmaa, Lansi-Suomi, Finsko
  5. Temgbehn v oblasti Saclepea, Nimba, Libérie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.