3D mapa Sua

Satelitní mapa Sua

název bez diakritiky: Sua
správní zařazení: Sidrap, Sulawesi Selatan, Indonésie, Asie
zeměpisná poloha: 3° 41' 0" South, 120° 10' 0" East

Sua a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa SuaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Sua. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Sua, administrativně je místo zařazeno do oblasti Sidrap, Sulawesi Selatan, Indonésie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 3° 41' 0" South, 120° 10' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Sua v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Sua

Hotely Sua: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Sua: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Sua, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Sua Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Sua. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Sua

3D mapa Sua v Google Earth

satelitní 3D mapa Sua, Indonésie

3D mapa SuaGoogle Earth – podívejte se na Sua z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Sua dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Sua shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Sua, Indonésie v Google Earth »

Letiště Sua a okolí

Letiště ve městě Sua a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Sua říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Sua (Indonésie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Sua a celou oblast Indonésie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Sua

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Sua: textový odkaz

satelitní mapu Sua: obrázkový odkaz

satelitní mapu Sua

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Sua: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Sua: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Sua: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Koswe v oblasti Mpanda, Rukwa, Tanzanie
  2. Hanau v oblasti Northern, Papua Nová Guinea
  3. Verdicio v oblasti Asturias, Asturias, Španělsko
  4. Namango v oblasti East Sepik, Papua Nová Guinea

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.