loading

Muaraburnai hotely: Parai Lake Resort & Spa - Teluk Gelam hotel Muaraburnai

Parai Lake Resort & Spa - Teluk Gelam

základní informace

třída: ***
adresa hotelu: Kawasan Wisata Terpadu, Jalan Letjen Yusuf Singadekane 1, 30611 Teluk Gelam
zeměpisná poloha: 3° 42' 58" jižní šířky, 104° 51' 52" východní délky
oblast: Ogan Kemering Ilir, Sumatera Selatan, Indonésie
počet pokojů: 48

popis hotelu

Parai Lake Resort & Spa Teluk Gelam je přední jezero ubytování se nachází 2-hodiny jízdy od Lampung. Nabízí venkovní bazén, restaurace a bezplatné parkoviště v areálu hotelu.


Parai Lake Resort & Spa - Teluk Gelam hotel Muaraburnai: rezervace ubytování

Rezervujte si pokoj v hotelu Parai Lake Resort & Spa - Teluk Gelam hotel Muaraburnai on-line a ušetřete peníze. Garance nejnižší ceny!

Parai Lake Resort & Spa - Teluk Gelam – podrobné informace & rezervace »

Parai Lake Resort & Spa - Teluk Gelam hotel Muaraburnai: nízké ceny, žádné rezervační poplatky.

Zadejte datum svého pobytu, abyste zjistili, zda není hotel v daný termín již obsazený.

datum příjezdu
datum odjezdu

Proč si rezervovat hotel Parai Lake Resort & Spa - Teluk Gelam hotel Muaraburnai u nás

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Muaraburnai, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouhou si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek (viz konkrétní podmínky na stránce hotelu) – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Muaraburnai. Pamatujte si: na Maplandia.cz je společností Booking.com garantována nejnižší možná cena. Kvalita popisu hotelu v českém jazyce nemusí odpovídat standardům Maplandia.cz. Děkujeme za pochopení.

Hotel leží na adrese Kawasan Wisata Terpadu, Jalan Letjen Yusuf Singadekane 1 ve městě Muaraburnai, Ogan Kemering Ilir, Sumatera Selatan, Indonésie – viz mapa Muaraburnai ».

Hotely blízko hotelu Parai Lake Resort & Spa - Teluk Gelam hotel Muaraburnai

Hotely v okolí hotelu Parai Lake Resort & Spa - Teluk Gelam hotel Muaraburnai jsou seřazeny podle vzdálenosti od hotelu.

Další hotely ve městě Muaraburnai

Velká letiště blízko hotelu Parai Lake Resort & Spa - Teluk Gelam hotel Muaraburnai

V následujícím seznamu jsou uvedena velká letiště ležící blízko hotelu Parai Lake Resort & Spa - Teluk Gelam hotel Muaraburnai. Letiště jsou jsou seřazena podle vzdálenosti od hotelu.

Další letiště v okolí hotelu Parai Lake Resort & Spa - Teluk Gelam hotel Muaraburnai

Letiště blízko hotelu Parai Lake Resort & Spa - Teluk Gelam hotel Muaraburnai, která nejsou uvedena v předchozím seznamu.

Tipy na výlety během pobytu v hotelu Parai Lake Resort & Spa - Teluk Gelam hotel Muaraburnai

V následujícím přehledu uvádíme města v okolí hotelu Parai Lake Resort & Spa - Teluk Gelam hotel Muaraburnai. Města jsou seřazena podle vzdálenosti vzdálenosti z centra do hotelu.
Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.