3D mapa Kuangdalam

Satelitní mapa Kuangdalam

název bez diakritiky: Kuangdalam
správní zařazení: Ogan Komering Ulu, Sumatera Selatan, Indonésie, Asie
zeměpisná poloha: 3° 41' 0" South, 104° 28' 0" East

Kuangdalam a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa KuangdalamVítejte na stránce věnované satelitní mapě Kuangdalam. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kuangdalam, administrativně je místo zařazeno do oblasti Ogan Komering Ulu, Sumatera Selatan, Indonésie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 3° 41' 0" South, 104° 28' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Kuangdalam v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Kuangdalam

Hotely Kuangdalam: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kuangdalam: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kuangdalam, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kuangdalam Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kuangdalam. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Kuangdalam

3D mapa Kuangdalam v Google Earth

satelitní 3D mapa Kuangdalam, Indonésie

3D mapa KuangdalamGoogle Earth – podívejte se na Kuangdalam z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Kuangdalam dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Kuangdalam shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Kuangdalam, Indonésie v Google Earth »

Letiště Kuangdalam a okolí

Letiště ve městě Kuangdalam a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kuangdalam říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kuangdalam (Indonésie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Kuangdalam a celou oblast Indonésie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Kuangdalam

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Kuangdalam: textový odkaz

satelitní mapu Kuangdalam: obrázkový odkaz

satelitní mapu Kuangdalam

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Kuangdalam: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Kuangdalam: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Kuangdalam: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Meryshchuv v oblasti Lvivska, Ukrajina

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.