3D mapa Medan

Satelitní mapa Medan

název bez diakritiky: Medan
správní zařazení: Deli Serdang, Sumatera Utara, Indonésie, Asie
zeměpisná poloha: 3° 35' 0" North, 98° 40' 0" East

Medan a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa MedanVítejte na stránce věnované satelitní mapě Medan. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Medan, administrativně je místo zařazeno do oblasti Deli Serdang, Sumatera Utara, Indonésie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 3° 35' 0" North, 98° 40' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Medan v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Medan

Hotely Medan: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Medan: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Medan, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Medan Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Medan. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Medan

3D mapa Medan v Google Earth

satelitní 3D mapa Medan, Indonésie

3D mapa MedanGoogle Earth – podívejte se na Medan z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Medan dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Medan shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Medan, Indonésie v Google Earth »

Letiště Medan a okolí

Letiště ve městě Medan a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Medan říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Medan (Indonésie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Medan a celou oblast Indonésie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Medan

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Medan: textový odkaz

satelitní mapu Medan: obrázkový odkaz

satelitní mapu Medan

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Medan: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Medan: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Medan: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Catkoyu v oblasti Konya, Turecko
  2. Wan Mengtu v oblasti Mong Hsat, Shan, Barma
  3. Tikhonino v oblasti Kirillovskiy rayon, Vologodskaya Oblast, Rusko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.