3D mapa Pangirkiran

Satelitní mapa Pangirkiran

název bez diakritiky: Pangirkiran
správní zařazení: Tapanuli Slt, Sumatera Utara, Indonésie, Asie
zeměpisná poloha: 1° 41' 0" North, 99° 39' 0" East

Pangirkiran a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa PangirkiranVítejte na stránce věnované satelitní mapě Pangirkiran. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Pangirkiran, administrativně je místo zařazeno do oblasti Tapanuli Slt, Sumatera Utara, Indonésie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 1° 41' 0" North, 99° 39' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Pangirkiran v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Pangirkiran

Hotely Pangirkiran: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Pangirkiran: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Pangirkiran, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Pangirkiran Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Pangirkiran. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Pangirkiran

3D mapa Pangirkiran v Google Earth

satelitní 3D mapa Pangirkiran, Indonésie

3D mapa PangirkiranGoogle Earth – podívejte se na Pangirkiran z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Pangirkiran dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Pangirkiran shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Pangirkiran, Indonésie v Google Earth »

Letiště Pangirkiran a okolí

Letiště ve městě Pangirkiran a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Pangirkiran říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Pangirkiran (Indonésie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Pangirkiran a celou oblast Indonésie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Pangirkiran

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Pangirkiran: textový odkaz

satelitní mapu Pangirkiran: obrázkový odkaz

satelitní mapu Pangirkiran

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Pangirkiran: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Pangirkiran: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Pangirkiran: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Flynn Gin Landing v oblasti Clarke County, Alabama, Spojené státy americké
  2. Iruz v oblasti Cantabria, Cantabria, Španělsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.