3D mapa Imām ash Shu`āj

Satelitní mapa Imām ash Shu`āj

název bez diakritiky: Imam ash Shu`aj
správní zařazení: Al-Basrah, Irák, Asie
zeměpisná poloha: 30° 28' 22" North, 47° 50' 35" East

Imām ash Shu`āj a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Imam ash Shu`ajVítejte na stránce věnované satelitní mapě Imām ash Shu`āj. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Imam ash Shu`aj, administrativně je místo zařazeno do oblasti Al-Basrah, Irák, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 30° 28' 22" North, 47° 50' 35" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Imām ash Shu`āj v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Imām ash Shu`āj

Hotely Imām ash Shu`āj: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Imām ash Shu`āj: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Imām ash Shu`āj, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Imām ash Shu`āj Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Imām ash Shu`āj. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Imām ash Shu`āj

3D mapa Imām ash Shu`āj v Google Earth

satelitní 3D mapa Imām ash Shu`āj, Irák

3D mapa Imām ash Shu`ājGoogle Earth – podívejte se na Imām ash Shu`āj z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Imām ash Shu`āj dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Imām ash Shu`āj shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Imām ash Shu`āj, Irák v Google Earth »

Letiště Imām ash Shu`āj a okolí

Letiště ve městě Imām ash Shu`āj a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Imām ash Shu`āj říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Imām ash Shu`āj (Irák)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Imām ash Shu`āj a celou oblast Irák. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Imām ash Shu`āj

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Imām ash Shu`āj: textový odkaz

satelitní mapu Imām ash Shu`āj: obrázkový odkaz

satelitní mapu Imām ash Shu`āj

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Imām ash Shu`āj: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Imām ash Shu`āj: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Imām ash Shu`āj: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Coc Thuong v oblasti Ngoc Lac, Thanh Hoa, Vietnam
  2. Jiangkan v oblasti Dan Xian, Hainan, Čína
  3. Riva Trace v oblasti Anne Arundel County, Maryland, Spojené státy americké
  4. Los Pipaces v oblasti Almeria, Andalucia, Španělsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.