3D mapa Kānī Bōtik

Satelitní mapa Kānī Bōtik

název bez diakritiky: Kani Botik
správní zařazení: Arbil, Irák, Asie
zeměpisná poloha: 37° 2' 40" North, 44° 9' 16" East

Kānī Bōtik a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Kani BotikVítejte na stránce věnované satelitní mapě Kānī Bōtik. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kani Botik, administrativně je místo zařazeno do oblasti Arbil, Irák, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 37° 2' 40" North, 44° 9' 16" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Kānī Bōtik v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Kānī Bōtik

Hotely Kānī Bōtik: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kānī Bōtik: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kānī Bōtik, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kānī Bōtik Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kānī Bōtik. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Kānī Bōtik

3D mapa Kānī Bōtik v Google Earth

satelitní 3D mapa Kānī Bōtik, Irák

3D mapa Kānī BōtikGoogle Earth – podívejte se na Kānī Bōtik z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Kānī Bōtik dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Kānī Bōtik shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Kānī Bōtik, Irák v Google Earth »

Letiště Kānī Bōtik a okolí

Letiště ve městě Kānī Bōtik a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kānī Bōtik říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kānī Bōtik (Irák)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Kānī Bōtik a celou oblast Irák. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Kānī Bōtik

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Kānī Bōtik: textový odkaz

satelitní mapu Kānī Bōtik: obrázkový odkaz

satelitní mapu Kānī Bōtik

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Kānī Bōtik: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Kānī Bōtik: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Kānī Bōtik: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Joue-les-Tours v oblasti Tours, Indre-et-Loire, Centre, Francie
  2. Saitabat v oblasti Bursa, Turecko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.