3D mapa Meleh Ya`qūb

Satelitní mapa Meleh Ya`qūb

název bez diakritiky: Meleh Ya`qub
správní zařazení: Bakhtaran, Írán, Asie
zeměpisná poloha: 34° 27' 17" North, 46° 19' 31" East

Meleh Ya`qūb a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Meleh Ya`qubVítejte na stránce věnované satelitní mapě Meleh Ya`qūb. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Meleh Ya`qub, administrativně je místo zařazeno do oblasti Bakhtaran, Írán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 34° 27' 17" North, 46° 19' 31" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Meleh Ya`qūb v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Meleh Ya`qūb

Hotely Meleh Ya`qūb: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Meleh Ya`qūb: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Meleh Ya`qūb, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Meleh Ya`qūb Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Meleh Ya`qūb. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Meleh Ya`qūb

3D mapa Meleh Ya`qūb v Google Earth

satelitní 3D mapa Meleh Ya`qūb, Írán

3D mapa Meleh Ya`qūbGoogle Earth – podívejte se na Meleh Ya`qūb z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Meleh Ya`qūb dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Meleh Ya`qūb shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Meleh Ya`qūb, Írán v Google Earth »

Letiště Meleh Ya`qūb a okolí

Letiště ve městě Meleh Ya`qūb a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Meleh Ya`qūb říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Meleh Ya`qūb (Írán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Meleh Ya`qūb a celou oblast Írán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Meleh Ya`qūb

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Meleh Ya`qūb: textový odkaz

satelitní mapu Meleh Ya`qūb: obrázkový odkaz

satelitní mapu Meleh Ya`qūb

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Meleh Ya`qūb: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Meleh Ya`qūb: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Meleh Ya`qūb: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Dar Baachtar v oblasti Lebanon, Libanon
  2. Wanderath v oblasti Mayen-Koblenz, Koblenz, Rheinland-Pfalz, Německo
  3. Jacob Chiyombo v oblasti Isoka, Northern, Zambie
  4. Salah Chin v oblasti Chaharmahal and Bakhtiar, Írán
  5. Larteh Aheneasi v oblasti Shai, Greater Accra, Ghana

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.