3D mapa Mollā Sālemī

Satelitní mapa Mollā Sālemī

název bez diakritiky: Molla Salemi
správní zařazení: Bushehr, Írán, Asie
zeměpisná poloha: 27° 57' 49" North, 51° 47' 9" East

Mollā Sālemī a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Molla SalemiVítejte na stránce věnované satelitní mapě Mollā Sālemī. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Molla Salemi, administrativně je místo zařazeno do oblasti Bushehr, Írán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 27° 57' 49" North, 51° 47' 9" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Mollā Sālemī v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Mollā Sālemī

Hotely Mollā Sālemī: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Mollā Sālemī: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Mollā Sālemī, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Mollā Sālemī Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Mollā Sālemī. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Mollā Sālemī

3D mapa Mollā Sālemī v Google Earth

satelitní 3D mapa Mollā Sālemī, Írán

3D mapa Mollā SālemīGoogle Earth – podívejte se na Mollā Sālemī z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Mollā Sālemī dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Mollā Sālemī shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Mollā Sālemī, Írán v Google Earth »

Letiště Mollā Sālemī a okolí

Letiště ve městě Mollā Sālemī a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Mollā Sālemī říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Mollā Sālemī (Írán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Mollā Sālemī a celou oblast Írán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Mollā Sālemī

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Mollā Sālemī: textový odkaz

satelitní mapu Mollā Sālemī: obrázkový odkaz

satelitní mapu Mollā Sālemī

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Mollā Sālemī: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Mollā Sālemī: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Mollā Sālemī: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Herbe Guinee v oblasti Sud-Est, Haiti
  2. Querre v oblasti Segre, Maine-et-Loire, Pays-de-la-Loire, Francie
  3. Ketzoua v oblasti Lekana, Plateaux, Konžská republika (Brazzaville)
  4. Labastide-Cezeracq v oblasti Pau, Pyrenees-Atlantiques, Aquitaine, Francie
  5. Lasam Nawkun v oblasti Lahe, Sagaing, Barma

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.