3D mapa Chāhen

Satelitní mapa Chāhen

název bez diakritiky: Chahen
správní zařazení: Chaharmahal and Bakhtiar, Írán, Asie
zeměpisná poloha: 31° 16' 8" North, 50° 51' 59" East

Chāhen a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa ChahenVítejte na stránce věnované satelitní mapě Chāhen. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Chahen, administrativně je místo zařazeno do oblasti Chaharmahal and Bakhtiar, Írán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 31° 16' 8" North, 50° 51' 59" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Chāhen v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Chāhen

Hotely Chāhen: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Chāhen: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Chāhen, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Chāhen Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Chāhen. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Chāhen

3D mapa Chāhen v Google Earth

satelitní 3D mapa Chāhen, Írán

3D mapa ChāhenGoogle Earth – podívejte se na Chāhen z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Chāhen dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Chāhen shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Chāhen, Írán v Google Earth »

Letiště Chāhen a okolí

Letiště ve městě Chāhen a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Chāhen říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Chāhen (Írán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Chāhen a celou oblast Írán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Chāhen

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Chāhen: textový odkaz

satelitní mapu Chāhen: obrázkový odkaz

satelitní mapu Chāhen

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Chāhen: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Chāhen: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Chāhen: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Zola Khuni v oblasti Gilan, Írán
  2. Rinduk v oblasti Tangerang, Jawa Barat, Indonésie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.