3D mapa Deh Chenār-e Bālā

Satelitní mapa Deh Chenār-e Bālā

název bez diakritiky: Deh Chenar-e Bala
správní zařazení: Chaharmahal and Bakhtiar, Írán, Asie
zeměpisná poloha: 31° 34' 12" North, 51° 8' 29" East

Deh Chenār-e Bālā a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Deh Chenar-e BalaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Deh Chenār-e Bālā. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Deh Chenar-e Bala, administrativně je místo zařazeno do oblasti Chaharmahal and Bakhtiar, Írán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 31° 34' 12" North, 51° 8' 29" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Deh Chenār-e Bālā v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Deh Chenār-e Bālā

Hotely Deh Chenār-e Bālā: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Deh Chenār-e Bālā: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Deh Chenār-e Bālā, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Deh Chenār-e Bālā Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Deh Chenār-e Bālā. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Deh Chenār-e Bālā

3D mapa Deh Chenār-e Bālā v Google Earth

satelitní 3D mapa Deh Chenār-e Bālā, Írán

3D mapa Deh Chenār-e BālāGoogle Earth – podívejte se na Deh Chenār-e Bālā z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Deh Chenār-e Bālā dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Deh Chenār-e Bālā shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Deh Chenār-e Bālā, Írán v Google Earth »

Letiště Deh Chenār-e Bālā a okolí

Letiště ve městě Deh Chenār-e Bālā a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Deh Chenār-e Bālā říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Deh Chenār-e Bālā (Írán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Deh Chenār-e Bālā a celou oblast Írán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Deh Chenār-e Bālā

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Deh Chenār-e Bālā: textový odkaz

satelitní mapu Deh Chenār-e Bālā: obrázkový odkaz

satelitní mapu Deh Chenār-e Bālā

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Deh Chenār-e Bālā: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Deh Chenār-e Bālā: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Deh Chenār-e Bālā: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Lumber (historical) v oblasti Darlington County, South Carolina, Spojené státy americké
  2. Shady Hill v oblasti Henderson County, Tennessee, Spojené státy americké
  3. Pezawa v oblasti Minhla, Magwe, Barma
  4. Hopes Hill v oblasti Yilgarn, Western Australia, Austrálie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.