3D mapa Fāj

Satelitní mapa Fāj

název bez diakritiky: Faj
správní zařazení: Chaharmahal and Bakhtiar, Írán, Asie
zeměpisná poloha: 31° 12' 0" North, 51° 3' 0" East

Fāj a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa FajVítejte na stránce věnované satelitní mapě Fāj. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Faj, administrativně je místo zařazeno do oblasti Chaharmahal and Bakhtiar, Írán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 31° 12' 0" North, 51° 3' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Fāj v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Fāj

Hotely Fāj: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Fāj: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Fāj, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Fāj Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Fāj. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Fāj

3D mapa Fāj v Google Earth

satelitní 3D mapa Fāj, Írán

3D mapa FājGoogle Earth – podívejte se na Fāj z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Fāj dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Fāj shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Fāj, Írán v Google Earth »

Letiště Fāj a okolí

Letiště ve městě Fāj a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Fāj říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Fāj (Írán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Fāj a celou oblast Írán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Fāj

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Fāj: textový odkaz

satelitní mapu Fāj: obrázkový odkaz

satelitní mapu Fāj

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Fāj: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Fāj: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Fāj: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Strengberg v oblasti Baden, Niederosterreich, Rakousko
  2. Uchkuyu Tarkhan v oblasti Respublika Krym, Ukrajina
  3. Wettelswalde v oblasti Altenburger Land, Thuringen, Thuringen, Německo
  4. Kadok v oblasti Kangwon, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)
  5. Vallecitos v oblasti Sahuaripa, Sonora, Mexiko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.