3D mapa Yāseh Chāh

Satelitní mapa Yāseh Chāh

název bez diakritiky: Yaseh Chah
správní zařazení: Chaharmahal and Bakhtiar, Írán, Asie
zeměpisná poloha: 32° 37' 34" North, 50° 51' 1" East

Yāseh Chāh a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Yaseh ChahVítejte na stránce věnované satelitní mapě Yāseh Chāh. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Yaseh Chah, administrativně je místo zařazeno do oblasti Chaharmahal and Bakhtiar, Írán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 32° 37' 34" North, 50° 51' 1" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Yāseh Chāh v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Yāseh Chāh

Hotely Yāseh Chāh: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Yāseh Chāh: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Yāseh Chāh, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Yāseh Chāh Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Yāseh Chāh. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Yāseh Chāh

3D mapa Yāseh Chāh v Google Earth

satelitní 3D mapa Yāseh Chāh, Írán

3D mapa Yāseh ChāhGoogle Earth – podívejte se na Yāseh Chāh z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Yāseh Chāh dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Yāseh Chāh shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Yāseh Chāh, Írán v Google Earth »

Letiště Yāseh Chāh a okolí

Letiště ve městě Yāseh Chāh a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Yāseh Chāh říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Yāseh Chāh (Írán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Yāseh Chāh a celou oblast Írán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Yāseh Chāh

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Yāseh Chāh: textový odkaz

satelitní mapu Yāseh Chāh: obrázkový odkaz

satelitní mapu Yāseh Chāh

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Yāseh Chāh: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Yāseh Chāh: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Yāseh Chāh: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Langror v oblasti Soderhamn Kommun, Gavleborgs Lan, Švédsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.