3D mapa Kheyreh Masjed

Satelitní mapa Kheyreh Masjed

název bez diakritiky: Kheyreh Masjed
správní zařazení: East Azarbayejan, Írán, Asie
zeměpisná poloha: 37° 57' 0" North, 46° 43' 0" East

Kheyreh Masjed a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Kheyreh MasjedVítejte na stránce věnované satelitní mapě Kheyreh Masjed. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kheyreh Masjed, administrativně je místo zařazeno do oblasti East Azarbayejan, Írán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 37° 57' 0" North, 46° 43' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Kheyreh Masjed v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Kheyreh Masjed

Hotely Kheyreh Masjed: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kheyreh Masjed: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kheyreh Masjed, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kheyreh Masjed Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kheyreh Masjed. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Kheyreh Masjed

3D mapa Kheyreh Masjed v Google Earth

satelitní 3D mapa Kheyreh Masjed, Írán

3D mapa Kheyreh MasjedGoogle Earth – podívejte se na Kheyreh Masjed z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Kheyreh Masjed dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Kheyreh Masjed shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Kheyreh Masjed, Írán v Google Earth »

Letiště Kheyreh Masjed a okolí

Letiště ve městě Kheyreh Masjed a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kheyreh Masjed říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kheyreh Masjed (Írán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Kheyreh Masjed a celou oblast Írán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Kheyreh Masjed

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Kheyreh Masjed: textový odkaz

satelitní mapu Kheyreh Masjed: obrázkový odkaz

satelitní mapu Kheyreh Masjed

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Kheyreh Masjed: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Kheyreh Masjed: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Kheyreh Masjed: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Kusumdih v oblasti Sundargarh, Orissa, Indie
  2. Fakunding-ya v oblasti Koinadugu, Northern, Sierra Leone
  3. Balogo v oblasti Camarines Sur, Region 5, Filipíny
  4. Felhalom v oblasti Bekes, Maďarsko
  5. Al Bisariyah v oblasti Lebanon, Libanon

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.