3D mapa Sāvoj Bolāghī

Satelitní mapa Sāvoj Bolāghī

název bez diakritiky: Savoj Bolaghi
správní zařazení: East Azarbayejan, Írán, Asie
zeměpisná poloha: 38° 33' 0" North, 48° 6' 0" East

Sāvoj Bolāghī a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Savoj BolaghiVítejte na stránce věnované satelitní mapě Sāvoj Bolāghī. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Savoj Bolaghi, administrativně je místo zařazeno do oblasti East Azarbayejan, Írán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 38° 33' 0" North, 48° 6' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Sāvoj Bolāghī v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Sāvoj Bolāghī

Hotely Sāvoj Bolāghī: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Sāvoj Bolāghī: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Sāvoj Bolāghī, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Sāvoj Bolāghī Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Sāvoj Bolāghī. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Sāvoj Bolāghī

3D mapa Sāvoj Bolāghī v Google Earth

satelitní 3D mapa Sāvoj Bolāghī, Írán

3D mapa Sāvoj BolāghīGoogle Earth – podívejte se na Sāvoj Bolāghī z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Sāvoj Bolāghī dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Sāvoj Bolāghī shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Sāvoj Bolāghī, Írán v Google Earth »

Letiště Sāvoj Bolāghī a okolí

Letiště ve městě Sāvoj Bolāghī a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Sāvoj Bolāghī říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Sāvoj Bolāghī (Írán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Sāvoj Bolāghī a celou oblast Írán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Sāvoj Bolāghī

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Sāvoj Bolāghī: textový odkaz

satelitní mapu Sāvoj Bolāghī: obrázkový odkaz

satelitní mapu Sāvoj Bolāghī

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Sāvoj Bolāghī: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Sāvoj Bolāghī: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Sāvoj Bolāghī: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Lungah v oblasti Rahim Yar Khan, Punjab, Pákistán
  2. Fichtenhof v oblasti Amberg-Sulzbach, Oberpfalz, Bayern, Německo
  3. Coyote v oblasti Opodepe, Sonora, Mexiko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.