3D mapa Gazestān

Satelitní mapa Gazestān

název bez diakritiky: Gazestan
správní zařazení: Esfahan, Írán, Asie
zeměpisná poloha: 33° 17' 0" North, 52° 29' 0" East

Gazestān a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa GazestanVítejte na stránce věnované satelitní mapě Gazestān. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Gazestan, administrativně je místo zařazeno do oblasti Esfahan, Írán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 33° 17' 0" North, 52° 29' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Gazestān v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Gazestān

Hotely Gazestān: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Gazestān: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Gazestān, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Gazestān Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Gazestān. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Gazestān

3D mapa Gazestān v Google Earth

satelitní 3D mapa Gazestān, Írán

3D mapa GazestānGoogle Earth – podívejte se na Gazestān z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Gazestān dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Gazestān shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Gazestān, Írán v Google Earth »

Letiště Gazestān a okolí

Letiště ve městě Gazestān a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Gazestān říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Gazestān (Írán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Gazestān a celou oblast Írán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Gazestān

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Gazestān: textový odkaz

satelitní mapu Gazestān: obrázkový odkaz

satelitní mapu Gazestān

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Gazestān: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Gazestān: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Gazestān: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Shirshovo v oblasti Gorodetskiy rayon, Nizhegorodskaya Oblast, Rusko
  2. Antony v oblasti Antony, Hauts-de-Seine, Ile-de-France, Francie
  3. Chefe Quinaueria v oblasti Namapa, Nampula, Mozambik
  4. Yaurang v oblasti East Sepik, Papua Nová Guinea
  5. Nangagni v oblasti Mali, Labe, Guinea

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.