3D mapa Ḩamzehkhānī

Satelitní mapa Ḩamzehkhānī

název bez diakritiky: Hamzehkhani
správní zařazení: Fars, Írán, Asie
zeměpisná poloha: 30° 37' 59" North, 51° 48' 10" East

Ḩamzehkhānī a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa HamzehkhaniVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ḩamzehkhānī. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Hamzehkhani, administrativně je místo zařazeno do oblasti Fars, Írán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 30° 37' 59" North, 51° 48' 10" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ḩamzehkhānī v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ḩamzehkhānī

Hotely Ḩamzehkhānī: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ḩamzehkhānī: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ḩamzehkhānī, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ḩamzehkhānī Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ḩamzehkhānī. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ḩamzehkhānī

3D mapa Ḩamzehkhānī v Google Earth

satelitní 3D mapa Ḩamzehkhānī, Írán

3D mapa ḨamzehkhānīGoogle Earth – podívejte se na Ḩamzehkhānī z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ḩamzehkhānī dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ḩamzehkhānī shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ḩamzehkhānī, Írán v Google Earth »

Letiště Ḩamzehkhānī a okolí

Letiště ve městě Ḩamzehkhānī a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ḩamzehkhānī říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ḩamzehkhānī (Írán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ḩamzehkhānī a celou oblast Írán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ḩamzehkhānī

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ḩamzehkhānī: textový odkaz

satelitní mapu Ḩamzehkhānī: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ḩamzehkhānī

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ḩamzehkhānī: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ḩamzehkhānī: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ḩamzehkhānī: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Rastani v oblasti Federacija Bosne i Hercegovine, Bosna a Hercegovina
  2. Ampisangia v oblasti Tsihombe, Toliary, Madagaskar
  3. Gornja Tramosnja v oblasti Republika Srpska, Bosna a Hercegovina
  4. Fial de Baixo v oblasti Albergaria-a-Velha, Baixo Vouga, Centro, Portugalsko
  5. Hanna v oblasti Lawrence County, South Dakota, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.