3D mapa Ţālesh Del

Satelitní mapa Ţālesh Del

název bez diakritiky: Talesh Del
správní zařazení: Gilan, Írán, Asie
zeměpisná poloha: 36° 55' 0" North, 49° 17' 0" East

Ţālesh Del a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Talesh DelVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ţālesh Del. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Talesh Del, administrativně je místo zařazeno do oblasti Gilan, Írán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 36° 55' 0" North, 49° 17' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ţālesh Del v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ţālesh Del

Hotely Ţālesh Del: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ţālesh Del: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ţālesh Del, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ţālesh Del Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ţālesh Del. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ţālesh Del

3D mapa Ţālesh Del v Google Earth

satelitní 3D mapa Ţālesh Del, Írán

3D mapa Ţālesh DelGoogle Earth – podívejte se na Ţālesh Del z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ţālesh Del dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ţālesh Del shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ţālesh Del, Írán v Google Earth »

Letiště Ţālesh Del a okolí

Letiště ve městě Ţālesh Del a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ţālesh Del říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ţālesh Del (Írán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ţālesh Del a celou oblast Írán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ţālesh Del

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ţālesh Del: textový odkaz

satelitní mapu Ţālesh Del: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ţālesh Del

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ţālesh Del: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ţālesh Del: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ţālesh Del: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Wielen Zaobrzanski v oblasti Wolsztyn, Wielkopolskie, Polsko
  2. Canoas v oblasti Arceburgo, Minas Gerais, Brazílie
  3. Albana v oblasti Gerona, Cataluna, Španělsko
  4. Ban Tia v oblasti Song Ma, Son La, Vietnam

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.