3D mapa Tāzehābād-e Bāzār Deh

Satelitní mapa Tāzehābād-e Bāzār Deh

název bez diakritiky: Tazehabad-e Bazar Deh
správní zařazení: Gilan, Írán, Asie
zeměpisná poloha: 37° 14' 18" North, 50° 8' 50" East

Tāzehābād-e Bāzār Deh a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Tazehabad-e Bazar DehVítejte na stránce věnované satelitní mapě Tāzehābād-e Bāzār Deh. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Tazehabad-e Bazar Deh, administrativně je místo zařazeno do oblasti Gilan, Írán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 37° 14' 18" North, 50° 8' 50" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Tāzehābād-e Bāzār Deh v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Tāzehābād-e Bāzār Deh

Hotely Tāzehābād-e Bāzār Deh: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Tāzehābād-e Bāzār Deh: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Tāzehābād-e Bāzār Deh, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Tāzehābād-e Bāzār Deh Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Tāzehābād-e Bāzār Deh. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Tāzehābād-e Bāzār Deh

3D mapa Tāzehābād-e Bāzār Deh v Google Earth

satelitní 3D mapa Tāzehābād-e Bāzār Deh, Írán

3D mapa Tāzehābād-e Bāzār DehGoogle Earth – podívejte se na Tāzehābād-e Bāzār Deh z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Tāzehābād-e Bāzār Deh dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Tāzehābād-e Bāzār Deh shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Tāzehābād-e Bāzār Deh, Írán v Google Earth »

Letiště Tāzehābād-e Bāzār Deh a okolí

Letiště ve městě Tāzehābād-e Bāzār Deh a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Tāzehābād-e Bāzār Deh říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Tāzehābād-e Bāzār Deh (Írán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Tāzehābād-e Bāzār Deh a celou oblast Írán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Tāzehābād-e Bāzār Deh

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Tāzehābād-e Bāzār Deh: textový odkaz

satelitní mapu Tāzehābād-e Bāzār Deh: obrázkový odkaz

satelitní mapu Tāzehābād-e Bāzār Deh

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Tāzehābād-e Bāzār Deh: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Tāzehābād-e Bāzār Deh: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Tāzehābād-e Bāzār Deh: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Borikovy v oblasti Klatovy, Plzeňský kraj, Česká republika
  2. El Manglillo v oblasti Cruz Salmeron Acosta, Sucre, Venezuela
  3. Boterias v oblasti Alicante, Communidad Valencia, Španělsko
  4. Peschanoye-Konnovskaya v oblasti Pudozhskiy rayon, Republic of Karelia, Rusko
  5. Ban Chat Wua Non v oblasti Ratchaburi, Central, Thajsko
  6. Terason v oblasti Grand Anse, Haiti

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.