3D mapa Cheshmeh Sangī

Satelitní mapa Cheshmeh Sangī

název bez diakritiky: Cheshmeh Sangi
správní zařazení: Hamadan, Írán, Asie
zeměpisná poloha: 34° 43' 0" North, 47° 46' 0" East

Cheshmeh Sangī a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Cheshmeh SangiVítejte na stránce věnované satelitní mapě Cheshmeh Sangī. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Cheshmeh Sangi, administrativně je místo zařazeno do oblasti Hamadan, Írán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 34° 43' 0" North, 47° 46' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Cheshmeh Sangī v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Cheshmeh Sangī

Hotely Cheshmeh Sangī: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Cheshmeh Sangī: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Cheshmeh Sangī, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Cheshmeh Sangī Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Cheshmeh Sangī. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Cheshmeh Sangī

3D mapa Cheshmeh Sangī v Google Earth

satelitní 3D mapa Cheshmeh Sangī, Írán

3D mapa Cheshmeh SangīGoogle Earth – podívejte se na Cheshmeh Sangī z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Cheshmeh Sangī dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Cheshmeh Sangī shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Cheshmeh Sangī, Írán v Google Earth »

Letiště Cheshmeh Sangī a okolí

Letiště ve městě Cheshmeh Sangī a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Cheshmeh Sangī říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Cheshmeh Sangī (Írán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Cheshmeh Sangī a celou oblast Írán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Cheshmeh Sangī

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Cheshmeh Sangī: textový odkaz

satelitní mapu Cheshmeh Sangī: obrázkový odkaz

satelitní mapu Cheshmeh Sangī

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Cheshmeh Sangī: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Cheshmeh Sangī: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Cheshmeh Sangī: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Khusra v oblasti Kohat, N.W.F.P., Pákistán
  2. Blennerhassett v oblasti Wood County, West Virginia, Spojené státy americké
  3. Miaoba v oblasti Yang Xian, Shaanxi, Čína

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.