3D mapa Darreh Mīrzā

Satelitní mapa Darreh Mīrzā

název bez diakritiky: Darreh Mirza
správní zařazení: Hamadan, Írán, Asie
zeměpisná poloha: 34° 21' 54" North, 47° 58' 42" East

Darreh Mīrzā a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Darreh MirzaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Darreh Mīrzā. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Darreh Mirza, administrativně je místo zařazeno do oblasti Hamadan, Írán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 34° 21' 54" North, 47° 58' 42" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Darreh Mīrzā v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Darreh Mīrzā

Hotely Darreh Mīrzā: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Darreh Mīrzā: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Darreh Mīrzā, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Darreh Mīrzā Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Darreh Mīrzā. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Darreh Mīrzā

3D mapa Darreh Mīrzā v Google Earth

satelitní 3D mapa Darreh Mīrzā, Írán

3D mapa Darreh MīrzāGoogle Earth – podívejte se na Darreh Mīrzā z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Darreh Mīrzā dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Darreh Mīrzā shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Darreh Mīrzā, Írán v Google Earth »

Letiště Darreh Mīrzā a okolí

Letiště ve městě Darreh Mīrzā a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Darreh Mīrzā říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Darreh Mīrzā (Írán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Darreh Mīrzā a celou oblast Írán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Darreh Mīrzā

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Darreh Mīrzā: textový odkaz

satelitní mapu Darreh Mīrzā: obrázkový odkaz

satelitní mapu Darreh Mīrzā

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Darreh Mīrzā: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Darreh Mīrzā: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Darreh Mīrzā: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Bear Gap v oblasti Northumberland County, Pennsylvania, Spojené státy americké
  2. Ad Dabbah v oblasti Makkah, Saudská Arábie
  3. Izee v oblasti Grant County, Oregon, Spojené státy americké
  4. Kirchau v oblasti Neunkirchen, Niederosterreich, Rakousko
  5. Low v oblasti La Vallee-De-La-Gatineau, Quebec, Kanada

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.