3D mapa Dāshgarān

Satelitní mapa Dāshgarān

název bez diakritiky: Dashgaran
správní zařazení: Horasan, Írán, Asie
zeměpisná poloha: 33° 28' 0" North, 60° 3' 0" East

Dāshgarān a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa DashgaranVítejte na stránce věnované satelitní mapě Dāshgarān. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Dashgaran, administrativně je místo zařazeno do oblasti Horasan, Írán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 33° 28' 0" North, 60° 3' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Dāshgarān v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Dāshgarān

Hotely Dāshgarān: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Dāshgarān: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Dāshgarān, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Dāshgarān Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Dāshgarān. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Dāshgarān

3D mapa Dāshgarān v Google Earth

satelitní 3D mapa Dāshgarān, Írán

3D mapa DāshgarānGoogle Earth – podívejte se na Dāshgarān z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Dāshgarān dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Dāshgarān shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Dāshgarān, Írán v Google Earth »

Letiště Dāshgarān a okolí

Letiště ve městě Dāshgarān a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Dāshgarān říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Dāshgarān (Írán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Dāshgarān a celou oblast Írán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Dāshgarān

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Dāshgarān: textový odkaz

satelitní mapu Dāshgarān: obrázkový odkaz

satelitní mapu Dāshgarān

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Dāshgarān: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Dāshgarān: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Dāshgarān: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Grashorn v oblasti Oldenburg, Weser-Ems, Niedersachsen, Německo
  2. Akkarjorda v oblasti Troms, Norsko
  3. Peper v oblasti Upper Nile, Súdán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.