3D mapa Mīānābād

Satelitní mapa Mīānābād

název bez diakritiky: Mianabad
správní zařazení: Horasan, Írán, Asie
zeměpisná poloha: 34° 42' 0" North, 57° 57' 0" East

Mīānābād a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa MianabadVítejte na stránce věnované satelitní mapě Mīānābād. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Mianabad, administrativně je místo zařazeno do oblasti Horasan, Írán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 34° 42' 0" North, 57° 57' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Mīānābād v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Mīānābād

Hotely Mīānābād: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Mīānābād: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Mīānābād, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Mīānābād Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Mīānābād. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Mīānābād

3D mapa Mīānābād v Google Earth

satelitní 3D mapa Mīānābād, Írán

3D mapa MīānābādGoogle Earth – podívejte se na Mīānābād z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Mīānābād dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Mīānābād shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Mīānābād, Írán v Google Earth »

Letiště Mīānābād a okolí

Letiště ve městě Mīānābād a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Mīānābād říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Mīānābād (Írán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Mīānābād a celou oblast Írán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Mīānābād

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Mīānābād: textový odkaz

satelitní mapu Mīānābād: obrázkový odkaz

satelitní mapu Mīānābād

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Mīānābād: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Mīānābād: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Mīānābād: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Maple Hill v oblasti Tioga County, Pennsylvania, Spojené státy americké
  2. Marzili v oblasti Bern, Espace Mittelland, Švýcarsko
  3. Taoping v oblasti Wugang, Hunan, Čína
  4. Nimbakou v oblasti Louvakou (Loubomo), Niari, Konžská republika (Brazzaville)

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.