3D mapa Shūrkeh-ye Bālā

Satelitní mapa Shūrkeh-ye Bālā

název bez diakritiky: Shurkeh-ye Bala
správní zařazení: Horasan, Írán, Asie
zeměpisná poloha: 32° 32' 14" North, 60° 29' 35" East

Shūrkeh-ye Bālā a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Shurkeh-ye BalaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Shūrkeh-ye Bālā. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Shurkeh-ye Bala, administrativně je místo zařazeno do oblasti Horasan, Írán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 32° 32' 14" North, 60° 29' 35" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Shūrkeh-ye Bālā v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Shūrkeh-ye Bālā

Hotely Shūrkeh-ye Bālā: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Shūrkeh-ye Bālā: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Shūrkeh-ye Bālā, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Shūrkeh-ye Bālā Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Shūrkeh-ye Bālā. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Shūrkeh-ye Bālā

3D mapa Shūrkeh-ye Bālā v Google Earth

satelitní 3D mapa Shūrkeh-ye Bālā, Írán

3D mapa Shūrkeh-ye BālāGoogle Earth – podívejte se na Shūrkeh-ye Bālā z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Shūrkeh-ye Bālā dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Shūrkeh-ye Bālā shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Shūrkeh-ye Bālā, Írán v Google Earth »

Letiště Shūrkeh-ye Bālā a okolí

Letiště ve městě Shūrkeh-ye Bālā a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Shūrkeh-ye Bālā říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Shūrkeh-ye Bālā (Írán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Shūrkeh-ye Bālā a celou oblast Írán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Shūrkeh-ye Bālā

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Shūrkeh-ye Bālā: textový odkaz

satelitní mapu Shūrkeh-ye Bālā: obrázkový odkaz

satelitní mapu Shūrkeh-ye Bālā

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Shūrkeh-ye Bālā: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Shūrkeh-ye Bālā: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Shūrkeh-ye Bālā: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Houshao v oblasti Donghai, Jiangsu, Čína
  2. Hasreit v oblasti Dingolfing-Landau, Niederbayern, Bayern, Německo
  3. Tyve v oblasti Sor-Trondelag, Norsko
  4. Masi v oblasti Offinso, Ashanti, Ghana

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.