3D mapa Zīdar

Satelitní mapa Zīdar

název bez diakritiky: Zidar
správní zařazení: Horasan, Írán, Asie
zeměpisná poloha: 37° 51' 1" North, 57° 45' 52" East

Zīdar a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa ZidarVítejte na stránce věnované satelitní mapě Zīdar. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Zidar, administrativně je místo zařazeno do oblasti Horasan, Írán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 37° 51' 1" North, 57° 45' 52" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Zīdar v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Zīdar

Hotely Zīdar: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Zīdar: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Zīdar, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Zīdar Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Zīdar. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Zīdar

3D mapa Zīdar v Google Earth

satelitní 3D mapa Zīdar, Írán

3D mapa ZīdarGoogle Earth – podívejte se na Zīdar z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Zīdar dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Zīdar shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Zīdar, Írán v Google Earth »

Letiště Zīdar a okolí

Letiště ve městě Zīdar a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Zīdar říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Zīdar (Írán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Zīdar a celou oblast Írán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Zīdar

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Zīdar: textový odkaz

satelitní mapu Zīdar: obrázkový odkaz

satelitní mapu Zīdar

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Zīdar: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Zīdar: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Zīdar: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Oreste v oblasti Artibonite, Haiti
  2. Bobbio Pellice v oblasti Torino, Piemonte, Itálie
  3. Park Hall v oblasti Washington County, Maryland, Spojené státy americké
  4. Leonsberg v oblasti Dingolfing-Landau, Niederbayern, Bayern, Německo
  5. Goth Imam Bakhsh v oblasti Kachhi, Baluchistan, Pákistán
  6. Longview v oblasti Isle of Wight County, Virginia, Spojené státy americké
  7. Dar Ouled Taieb v oblasti Mascara, Alžírsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.