3D mapa Dar Jatān

Satelitní mapa Dar Jatān

název bez diakritiky: Dar Jatan
správní zařazení: Hormozgan, Írán, Asie
zeměpisná poloha: 27° 33' 33" North, 56° 27' 15" East

Dar Jatān a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Dar JatanVítejte na stránce věnované satelitní mapě Dar Jatān. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Dar Jatan, administrativně je místo zařazeno do oblasti Hormozgan, Írán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 27° 33' 33" North, 56° 27' 15" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Dar Jatān v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Dar Jatān

Hotely Dar Jatān: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Dar Jatān: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Dar Jatān, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Dar Jatān Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Dar Jatān. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Dar Jatān

3D mapa Dar Jatān v Google Earth

satelitní 3D mapa Dar Jatān, Írán

3D mapa Dar JatānGoogle Earth – podívejte se na Dar Jatān z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Dar Jatān dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Dar Jatān shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Dar Jatān, Írán v Google Earth »

Letiště Dar Jatān a okolí

Letiště ve městě Dar Jatān a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Dar Jatān říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Dar Jatān (Írán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Dar Jatān a celou oblast Írán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Dar Jatān

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Dar Jatān: textový odkaz

satelitní mapu Dar Jatān: obrázkový odkaz

satelitní mapu Dar Jatān

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Dar Jatān: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Dar Jatān: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Dar Jatān: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Kushah v oblasti Hormozgan, Írán
  2. Amena v oblasti Makurdi, Benue, Nigérie
  3. `Izbat Abu Gharib v oblasti Al Buhayrah (Behera), Lower Egypt, Egypt
  4. Ban Salao v oblasti Pak Se, Champassack, Laos

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.