3D mapa Sarrīq-e Meygūnī

Satelitní mapa Sarrīq-e Meygūnī

název bez diakritiky: Sarriq-e Meyguni
správní zařazení: Hormozgan, Írán, Asie
zeměpisná poloha: 27° 17' 58" North, 56° 16' 35" East

Sarrīq-e Meygūnī a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Sarriq-e MeyguniVítejte na stránce věnované satelitní mapě Sarrīq-e Meygūnī. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Sarriq-e Meyguni, administrativně je místo zařazeno do oblasti Hormozgan, Írán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 27° 17' 58" North, 56° 16' 35" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Sarrīq-e Meygūnī v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Sarrīq-e Meygūnī

Hotely Sarrīq-e Meygūnī: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Sarrīq-e Meygūnī: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Sarrīq-e Meygūnī, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Sarrīq-e Meygūnī Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Sarrīq-e Meygūnī. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Sarrīq-e Meygūnī

3D mapa Sarrīq-e Meygūnī v Google Earth

satelitní 3D mapa Sarrīq-e Meygūnī, Írán

3D mapa Sarrīq-e MeygūnīGoogle Earth – podívejte se na Sarrīq-e Meygūnī z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Sarrīq-e Meygūnī dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Sarrīq-e Meygūnī shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Sarrīq-e Meygūnī, Írán v Google Earth »

Letiště Sarrīq-e Meygūnī a okolí

Letiště ve městě Sarrīq-e Meygūnī a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Sarrīq-e Meygūnī říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Sarrīq-e Meygūnī (Írán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Sarrīq-e Meygūnī a celou oblast Írán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Sarrīq-e Meygūnī

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Sarrīq-e Meygūnī: textový odkaz

satelitní mapu Sarrīq-e Meygūnī: obrázkový odkaz

satelitní mapu Sarrīq-e Meygūnī

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Sarrīq-e Meygūnī: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Sarrīq-e Meygūnī: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Sarrīq-e Meygūnī: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Broholm v oblasti Sydlangeland, Fyn, Dánsko
  2. Hakirilla v oblasti North Western, Srí Lanka
  3. Nashville v oblasti Chittenden County, Vermont, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.