3D mapa `Eyshābād

Satelitní mapa `Eyshābād

název bez diakritiky: `Eyshabad
správní zařazení: Kerman, Írán, Asie
zeměpisná poloha: 30° 28' 8" North, 55° 58' 44" East

`Eyshābād a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa `EyshabadVítejte na stránce věnované satelitní mapě `Eyshābād. Název zobrazeného místa bez diakritiky je `Eyshabad, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kerman, Írán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 30° 28' 8" North, 55° 58' 44" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: `Eyshābād v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely `Eyshābād

Hotely `Eyshābād: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely `Eyshābād: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě `Eyshābād, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě `Eyshābād Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě `Eyshābād. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města `Eyshābād

3D mapa `Eyshābād v Google Earth

satelitní 3D mapa `Eyshābād, Írán

3D mapa `EyshābādGoogle Earth – podívejte se na `Eyshābād z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu `Eyshābād dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu `Eyshābād shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa `Eyshābād, Írán v Google Earth »

Letiště `Eyshābād a okolí

Letiště ve městě `Eyshābād a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích `Eyshābād říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast `Eyshābād (Írán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro `Eyshābād a celou oblast Írán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu `Eyshābād

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu `Eyshābād: textový odkaz

satelitní mapu `Eyshābād: obrázkový odkaz

satelitní mapu `Eyshābād

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu `Eyshābād: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu `Eyshābād: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu `Eyshābād: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Goth Nazar Babar v oblasti Sanghar, Sind, Pákistán
  2. Bapa v oblasti Muzaffargarh, Punjab, Pákistán
  3. Ban Kabao v oblasti Pak Se, Champassack, Laos
  4. Poblacion Vergara v oblasti Valparaiso, Valparaiso, Chile
  5. Khauk v oblasti Paletwa, Chin, Barma

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.