3D mapa Sheykh Khomāţ

Satelitní mapa Sheykh Khomāţ

název bez diakritiky: Sheykh Khomat
správní zařazení: Khuzestan, Írán, Asie
zeměpisná poloha: 32° 1' 0" North, 48° 31' 0" East

Sheykh Khomāţ a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Sheykh KhomatVítejte na stránce věnované satelitní mapě Sheykh Khomāţ. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Sheykh Khomat, administrativně je místo zařazeno do oblasti Khuzestan, Írán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 32° 1' 0" North, 48° 31' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Sheykh Khomāţ v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Sheykh Khomāţ

Hotely Sheykh Khomāţ: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Sheykh Khomāţ: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Sheykh Khomāţ, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Sheykh Khomāţ Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Sheykh Khomāţ. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Sheykh Khomāţ

3D mapa Sheykh Khomāţ v Google Earth

satelitní 3D mapa Sheykh Khomāţ, Írán

3D mapa Sheykh KhomāţGoogle Earth – podívejte se na Sheykh Khomāţ z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Sheykh Khomāţ dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Sheykh Khomāţ shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Sheykh Khomāţ, Írán v Google Earth »

Letiště Sheykh Khomāţ a okolí

Letiště ve městě Sheykh Khomāţ a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Sheykh Khomāţ říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Sheykh Khomāţ (Írán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Sheykh Khomāţ a celou oblast Írán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Sheykh Khomāţ

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Sheykh Khomāţ: textový odkaz

satelitní mapu Sheykh Khomāţ: obrázkový odkaz

satelitní mapu Sheykh Khomāţ

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Sheykh Khomāţ: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Sheykh Khomāţ: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Sheykh Khomāţ: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Gondji v oblasti Equateur, Demokratická republika Kongo (Zair)
  2. Wola Kosowska v oblasti Piaseczno, Mazowieckie, Polsko
  3. Ksar Ou Kadda v oblasti Boulmane, Centre Nord, Maroko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.