3D mapa Keh Sarak-e `Olyā

Satelitní mapa Keh Sarak-e `Olyā

název bez diakritiky: Keh Sarak-e `Olya
správní zařazení: Kohgiluyeh Boyer Ahmad, Írán, Asie
zeměpisná poloha: 30° 33' 16" North, 50° 55' 24" East

Keh Sarak-e `Olyā a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Keh Sarak-e `OlyaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Keh Sarak-e `Olyā. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Keh Sarak-e `Olya, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kohgiluyeh Boyer Ahmad, Írán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 30° 33' 16" North, 50° 55' 24" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Keh Sarak-e `Olyā v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Keh Sarak-e `Olyā

Hotely Keh Sarak-e `Olyā: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Keh Sarak-e `Olyā: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Keh Sarak-e `Olyā, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Keh Sarak-e `Olyā Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Keh Sarak-e `Olyā. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Keh Sarak-e `Olyā

3D mapa Keh Sarak-e `Olyā v Google Earth

satelitní 3D mapa Keh Sarak-e `Olyā, Írán

3D mapa Keh Sarak-e `OlyāGoogle Earth – podívejte se na Keh Sarak-e `Olyā z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Keh Sarak-e `Olyā dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Keh Sarak-e `Olyā shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Keh Sarak-e `Olyā, Írán v Google Earth »

Letiště Keh Sarak-e `Olyā a okolí

Letiště ve městě Keh Sarak-e `Olyā a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Keh Sarak-e `Olyā říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Keh Sarak-e `Olyā (Írán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Keh Sarak-e `Olyā a celou oblast Írán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Keh Sarak-e `Olyā

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Keh Sarak-e `Olyā: textový odkaz

satelitní mapu Keh Sarak-e `Olyā: obrázkový odkaz

satelitní mapu Keh Sarak-e `Olyā

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Keh Sarak-e `Olyā: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Keh Sarak-e `Olyā: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Keh Sarak-e `Olyā: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Porto d'Ascoli v oblasti Ascoli Piceno, Marche, Itálie
  2. Antleiciai v oblasti Siltues, Klaipeda, Litva

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.