3D mapa Bageh Jān

Satelitní mapa Bageh Jān

název bez diakritiky: Bageh Jan
správní zařazení: Kordestan, Írán, Asie
zeměpisná poloha: 35° 21' 43" North, 47° 26' 56" East

Bageh Jān a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Bageh JanVítejte na stránce věnované satelitní mapě Bageh Jān. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Bageh Jan, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kordestan, Írán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 35° 21' 43" North, 47° 26' 56" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Bageh Jān v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Bageh Jān

Hotely Bageh Jān: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Bageh Jān: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Bageh Jān, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Bageh Jān Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Bageh Jān. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Bageh Jān

3D mapa Bageh Jān v Google Earth

satelitní 3D mapa Bageh Jān, Írán

3D mapa Bageh JānGoogle Earth – podívejte se na Bageh Jān z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Bageh Jān dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Bageh Jān shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Bageh Jān, Írán v Google Earth »

Letiště Bageh Jān a okolí

Letiště ve městě Bageh Jān a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Bageh Jān říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Bageh Jān (Írán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Bageh Jān a celou oblast Írán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Bageh Jān

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Bageh Jān: textový odkaz

satelitní mapu Bageh Jān: obrázkový odkaz

satelitní mapu Bageh Jān

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Bageh Jān: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Bageh Jān: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Bageh Jān: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Villa Pronsato v oblasti Bahia Blanca, Buenos Aires, Argentina
  2. Qebleh Bolaghi v oblasti Zanjan, Írán
  3. Nyakabindi v oblasti Bariadi, Shinyanga, Tanzanie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.