3D mapa Bahārābād

Satelitní mapa Bahārābād

název bez diakritiky: Baharabad
správní zařazení: Kordestan, Írán, Asie
zeměpisná poloha: 35° 32' 0" North, 46° 32' 0" East

Bahārābād a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa BaharabadVítejte na stránce věnované satelitní mapě Bahārābād. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Baharabad, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kordestan, Írán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 35° 32' 0" North, 46° 32' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Bahārābād v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Bahārābād

Hotely Bahārābād: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Bahārābād: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Bahārābād, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Bahārābād Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Bahārābād. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Bahārābād

3D mapa Bahārābād v Google Earth

satelitní 3D mapa Bahārābād, Írán

3D mapa BahārābādGoogle Earth – podívejte se na Bahārābād z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Bahārābād dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Bahārābād shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Bahārābād, Írán v Google Earth »

Letiště Bahārābād a okolí

Letiště ve městě Bahārābād a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Bahārābād říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Bahārābād (Írán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Bahārābād a celou oblast Írán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Bahārābād

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Bahārābād: textový odkaz

satelitní mapu Bahārābād: obrázkový odkaz

satelitní mapu Bahārābād

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Bahārābād: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Bahārābād: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Bahārābād: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Het Oostrik v oblasti Overijssel, Nizozemí
  2. Makanda v oblasti Shaba, Demokratická republika Kongo (Zair)
  3. San Miguel Toliman v oblasti Toliman, Queretaro, Mexiko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.