3D mapa Bahārlū

Satelitní mapa Bahārlū

název bez diakritiky: Baharlu
správní zařazení: Kordestan, Írán, Asie
zeměpisná poloha: 35° 11' 22" North, 48° 7' 40" East

Bahārlū a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa BaharluVítejte na stránce věnované satelitní mapě Bahārlū. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Baharlu, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kordestan, Írán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 35° 11' 22" North, 48° 7' 40" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Bahārlū v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Bahārlū

Hotely Bahārlū: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Bahārlū: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Bahārlū, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Bahārlū Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Bahārlū. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Bahārlū

3D mapa Bahārlū v Google Earth

satelitní 3D mapa Bahārlū, Írán

3D mapa BahārlūGoogle Earth – podívejte se na Bahārlū z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Bahārlū dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Bahārlū shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Bahārlū, Írán v Google Earth »

Letiště Bahārlū a okolí

Letiště ve městě Bahārlū a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Bahārlū říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Bahārlū (Írán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Bahārlū a celou oblast Írán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Bahārlū

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Bahārlū: textový odkaz

satelitní mapu Bahārlū: obrázkový odkaz

satelitní mapu Bahārlū

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Bahārlū: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Bahārlū: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Bahārlū: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Navajun v oblasti La Rioja, La Rioja, Španělsko
  2. El Retiro v oblasti Manizales, Caldas, Kolumbie
  3. Eshowe v oblasti Eshowe (O), KwazuluNatal, Jižní Afrika
  4. Pan'gu v oblasti Kyongsangbuk-Do, Korejská republika
  5. Da Ban (2) v oblasti Bac Quang, Ha Giang, Vietnam

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.