3D mapa Banāvchān

Satelitní mapa Banāvchān

název bez diakritiky: Banavchan
správní zařazení: Kordestan, Írán, Asie
zeměpisná poloha: 35° 53' 1" North, 46° 39' 32" East

Banāvchān a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa BanavchanVítejte na stránce věnované satelitní mapě Banāvchān. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Banavchan, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kordestan, Írán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 35° 53' 1" North, 46° 39' 32" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Banāvchān v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Banāvchān

Hotely Banāvchān: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Banāvchān: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Banāvchān, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Banāvchān Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Banāvchān. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Banāvchān

3D mapa Banāvchān v Google Earth

satelitní 3D mapa Banāvchān, Írán

3D mapa BanāvchānGoogle Earth – podívejte se na Banāvchān z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Banāvchān dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Banāvchān shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Banāvchān, Írán v Google Earth »

Letiště Banāvchān a okolí

Letiště ve městě Banāvchān a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Banāvchān říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Banāvchān (Írán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Banāvchān a celou oblast Írán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Banāvchān

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Banāvchān: textový odkaz

satelitní mapu Banāvchān: obrázkový odkaz

satelitní mapu Banāvchān

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Banāvchān: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Banāvchān: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Banāvchān: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Afra v oblasti Taroudant, Sud, Maroko
  2. Sokolow v oblasti Pruszkow, Mazowieckie, Polsko
  3. Kjelvik v oblasti Finnmark, Norsko
  4. Kadare v oblasti Chiana-Paga, Upper East, Ghana

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.