3D mapa Gandomān

Satelitní mapa Gandomān

název bez diakritiky: Gandoman
správní zařazení: Kordestan, Írán, Asie
zeměpisná poloha: 35° 55' 0" North, 45° 49' 0" East

Gandomān a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa GandomanVítejte na stránce věnované satelitní mapě Gandomān. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Gandoman, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kordestan, Írán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 35° 55' 0" North, 45° 49' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Gandomān v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Gandomān

Hotely Gandomān: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Gandomān: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Gandomān, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Gandomān Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Gandomān. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Gandomān

3D mapa Gandomān v Google Earth

satelitní 3D mapa Gandomān, Írán

3D mapa GandomānGoogle Earth – podívejte se na Gandomān z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Gandomān dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Gandomān shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Gandomān, Írán v Google Earth »

Letiště Gandomān a okolí

Letiště ve městě Gandomān a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Gandomān říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Gandomān (Írán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Gandomān a celou oblast Írán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Gandomān

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Gandomān: textový odkaz

satelitní mapu Gandomān: obrázkový odkaz

satelitní mapu Gandomān

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Gandomān: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Gandomān: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Gandomān: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Bassambo v oblasti Bassar, Kara, Togo
  2. Guran v oblasti Tulunskiy rayon, Irkutskaya Oblast, Rusko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.