3D mapa Ḩājjīābād

Satelitní mapa Ḩājjīābād

název bez diakritiky: Hajjiabad
správní zařazení: Kordestan, Írán, Asie
zeměpisná poloha: 36° 14' 0" North, 47° 47' 0" East

Ḩājjīābād a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa HajjiabadVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ḩājjīābād. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Hajjiabad, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kordestan, Írán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 36° 14' 0" North, 47° 47' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ḩājjīābād v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ḩājjīābād

Hotely Ḩājjīābād: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ḩājjīābād: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ḩājjīābād, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ḩājjīābād Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ḩājjīābād. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ḩājjīābād

3D mapa Ḩājjīābād v Google Earth

satelitní 3D mapa Ḩājjīābād, Írán

3D mapa ḨājjīābādGoogle Earth – podívejte se na Ḩājjīābād z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ḩājjīābād dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ḩājjīābād shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ḩājjīābād, Írán v Google Earth »

Letiště Ḩājjīābād a okolí

Letiště ve městě Ḩājjīābād a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ḩājjīābād říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ḩājjīābād (Írán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ḩājjīābād a celou oblast Írán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ḩājjīābād

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ḩājjīābād: textový odkaz

satelitní mapu Ḩājjīābād: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ḩājjīābād

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ḩājjīābād: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ḩājjīābād: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ḩājjīābād: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Damal v oblasti Jhelum, Punjab, Pákistán
  2. Andapolakanda v oblasti North Western, Srí Lanka
  3. Lundu v oblasti Bas-Zaire, Demokratická republika Kongo (Zair)
  4. Male v oblasti West-Vlaanderen, Vlaanderen, Belgie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.