3D mapa Halīzābād

Satelitní mapa Halīzābād

název bez diakritiky: Halizabad
správní zařazení: Kordestan, Írán, Asie
zeměpisná poloha: 35° 25' 59" North, 46° 28' 51" East

Halīzābād a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa HalizabadVítejte na stránce věnované satelitní mapě Halīzābād. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Halizabad, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kordestan, Írán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 35° 25' 59" North, 46° 28' 51" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Halīzābād v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Halīzābād

Hotely Halīzābād: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Halīzābād: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Halīzābād, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Halīzābād Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Halīzābād. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Halīzābād

3D mapa Halīzābād v Google Earth

satelitní 3D mapa Halīzābād, Írán

3D mapa HalīzābādGoogle Earth – podívejte se na Halīzābād z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Halīzābād dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Halīzābād shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Halīzābād, Írán v Google Earth »

Letiště Halīzābād a okolí

Letiště ve městě Halīzābād a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Halīzābād říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Halīzābād (Írán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Halīzābād a celou oblast Írán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Halīzābād

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Halīzābād: textový odkaz

satelitní mapu Halīzābād: obrázkový odkaz

satelitní mapu Halīzābād

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Halīzābād: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Halīzābād: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Halīzābād: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Sobolevskiy v oblasti Krasnoarmeyskiy rayon, Samarskaya Oblast, Rusko
  2. Essingen v oblasti Ostalbkreis, Stuttgart, Baden-Wurttemberg, Německo
  3. Yaoukranamoun v oblasti Mbahiakro, Mbahiakro, Pobřeží slonoviny
  4. Ban Pha Pang Luang v oblasti Tak, Northern, Thajsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.