3D mapa Hameh Resīd

Satelitní mapa Hameh Resīd

název bez diakritiky: Hameh Resid
správní zařazení: Kordestan, Írán, Asie
zeměpisná poloha: 35° 59' 0" North, 45° 36' 0" East

Hameh Resīd a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Hameh ResidVítejte na stránce věnované satelitní mapě Hameh Resīd. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Hameh Resid, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kordestan, Írán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 35° 59' 0" North, 45° 36' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Hameh Resīd v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Hameh Resīd

Hotely Hameh Resīd: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Hameh Resīd: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Hameh Resīd, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Hameh Resīd Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Hameh Resīd. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Hameh Resīd

3D mapa Hameh Resīd v Google Earth

satelitní 3D mapa Hameh Resīd, Írán

3D mapa Hameh ResīdGoogle Earth – podívejte se na Hameh Resīd z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Hameh Resīd dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Hameh Resīd shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Hameh Resīd, Írán v Google Earth »

Letiště Hameh Resīd a okolí

Letiště ve městě Hameh Resīd a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Hameh Resīd říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Hameh Resīd (Írán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Hameh Resīd a celou oblast Írán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Hameh Resīd

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Hameh Resīd: textový odkaz

satelitní mapu Hameh Resīd: obrázkový odkaz

satelitní mapu Hameh Resīd

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Hameh Resīd: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Hameh Resīd: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Hameh Resīd: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Byasdi v oblasti Faridpur Zl, Dhaka Div, Bangladéš
  2. Palakole v oblasti Sanoyea, Bong, Libérie
  3. Urua Eye v oblasti UrueOffo, Akwalbom, Nigérie
  4. Agua Fria v oblasti Imuris, Sonora, Mexiko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.