3D mapa Hānī Vazmānī

Satelitní mapa Hānī Vazmānī

název bez diakritiky: Hani Vazmani
správní zařazení: Kordestan, Írán, Asie
zeměpisná poloha: 35° 7' 1" North, 46° 52' 55" East

Hānī Vazmānī a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Hani VazmaniVítejte na stránce věnované satelitní mapě Hānī Vazmānī. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Hani Vazmani, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kordestan, Írán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 35° 7' 1" North, 46° 52' 55" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Hānī Vazmānī v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Hānī Vazmānī

Hotely Hānī Vazmānī: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Hānī Vazmānī: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Hānī Vazmānī, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Hānī Vazmānī Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Hānī Vazmānī. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Hānī Vazmānī

3D mapa Hānī Vazmānī v Google Earth

satelitní 3D mapa Hānī Vazmānī, Írán

3D mapa Hānī VazmānīGoogle Earth – podívejte se na Hānī Vazmānī z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Hānī Vazmānī dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Hānī Vazmānī shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Hānī Vazmānī, Írán v Google Earth »

Letiště Hānī Vazmānī a okolí

Letiště ve městě Hānī Vazmānī a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Hānī Vazmānī říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Hānī Vazmānī (Írán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Hānī Vazmānī a celou oblast Írán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Hānī Vazmānī

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Hānī Vazmānī: textový odkaz

satelitní mapu Hānī Vazmānī: obrázkový odkaz

satelitní mapu Hānī Vazmānī

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Hānī Vazmānī: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Hānī Vazmānī: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Hānī Vazmānī: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Jiblea Noua v oblasti Vilcea, Rumunsko
  2. Briere v oblasti Sud, Haiti
  3. Goth Gidu v oblasti Hyderabad, Sind, Pákistán
  4. Amarantina v oblasti Ouro Preto, Minas Gerais, Brazílie
  5. Allah Vasaya jo Goth v oblasti Khairpur, Sind, Pákistán
  6. La Perla v oblasti San Luis de la Paz, Guanajuato, Mexiko
  7. Hustedt v oblasti Celle, Luneburg, Niedersachsen, Německo

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.