3D mapa Kānī Kharrāţ

Satelitní mapa Kānī Kharrāţ

název bez diakritiky: Kani Kharrat
správní zařazení: Kordestan, Írán, Asie
zeměpisná poloha: 35° 53' 0" North, 45° 54' 0" East

Kānī Kharrāţ a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Kani KharratVítejte na stránce věnované satelitní mapě Kānī Kharrāţ. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kani Kharrat, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kordestan, Írán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 35° 53' 0" North, 45° 54' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Kānī Kharrāţ v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Kānī Kharrāţ

Hotely Kānī Kharrāţ: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kānī Kharrāţ: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kānī Kharrāţ, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kānī Kharrāţ Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kānī Kharrāţ. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Kānī Kharrāţ

3D mapa Kānī Kharrāţ v Google Earth

satelitní 3D mapa Kānī Kharrāţ, Írán

3D mapa Kānī KharrāţGoogle Earth – podívejte se na Kānī Kharrāţ z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Kānī Kharrāţ dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Kānī Kharrāţ shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Kānī Kharrāţ, Írán v Google Earth »

Letiště Kānī Kharrāţ a okolí

Letiště ve městě Kānī Kharrāţ a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kānī Kharrāţ říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kānī Kharrāţ (Írán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Kānī Kharrāţ a celou oblast Írán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Kānī Kharrāţ

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Kānī Kharrāţ: textový odkaz

satelitní mapu Kānī Kharrāţ: obrázkový odkaz

satelitní mapu Kānī Kharrāţ

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Kānī Kharrāţ: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Kānī Kharrāţ: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Kānī Kharrāţ: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Shatovka v oblasti Novomoskovskiy rayon, Tulskaya Oblast, Rusko
  2. Proziblanfla v oblasti Sinfra, Sinfra, Pobřeží slonoviny
  3. Crni Vrh v oblasti Federacija Bosne i Hercegovine, Bosna a Hercegovina
  4. Skowierzyn v oblasti Stalowa Wola, Podkarpackie, Polsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.