3D mapa Kānī Pahan

Satelitní mapa Kānī Pahan

název bez diakritiky: Kani Pahan
správní zařazení: Kordestan, Írán, Asie
zeměpisná poloha: 35° 19' 0" North, 47° 13' 0" East

Kānī Pahan a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Kani PahanVítejte na stránce věnované satelitní mapě Kānī Pahan. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kani Pahan, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kordestan, Írán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 35° 19' 0" North, 47° 13' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Kānī Pahan v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Kānī Pahan

Hotely Kānī Pahan: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kānī Pahan: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kānī Pahan, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kānī Pahan Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kānī Pahan. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Kānī Pahan

3D mapa Kānī Pahan v Google Earth

satelitní 3D mapa Kānī Pahan, Írán

3D mapa Kānī PahanGoogle Earth – podívejte se na Kānī Pahan z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Kānī Pahan dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Kānī Pahan shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Kānī Pahan, Írán v Google Earth »

Letiště Kānī Pahan a okolí

Letiště ve městě Kānī Pahan a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kānī Pahan říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kānī Pahan (Írán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Kānī Pahan a celou oblast Írán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Kānī Pahan

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Kānī Pahan: textový odkaz

satelitní mapu Kānī Pahan: obrázkový odkaz

satelitní mapu Kānī Pahan

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Kānī Pahan: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Kānī Pahan: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Kānī Pahan: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Shishkovo v oblasti Demidovskiy rayon, Smolenskaya Oblast, Rusko
  2. Gilde v oblasti Castelo de Paiva, Tamega, Norte, Portugalsko
  3. Kosivs'ka Polyana v oblasti Zakarpatska, Ukrajina

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.