3D mapa Kānī Qorbānī

Satelitní mapa Kānī Qorbānī

název bez diakritiky: Kani Qorbani
správní zařazení: Kordestan, Írán, Asie
zeměpisná poloha: 35° 7' 0" North, 46° 52' 0" East

Kānī Qorbānī a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Kani QorbaniVítejte na stránce věnované satelitní mapě Kānī Qorbānī. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kani Qorbani, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kordestan, Írán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 35° 7' 0" North, 46° 52' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Kānī Qorbānī v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Kānī Qorbānī

Hotely Kānī Qorbānī: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kānī Qorbānī: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kānī Qorbānī, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kānī Qorbānī Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kānī Qorbānī. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Kānī Qorbānī

3D mapa Kānī Qorbānī v Google Earth

satelitní 3D mapa Kānī Qorbānī, Írán

3D mapa Kānī QorbānīGoogle Earth – podívejte se na Kānī Qorbānī z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Kānī Qorbānī dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Kānī Qorbānī shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Kānī Qorbānī, Írán v Google Earth »

Letiště Kānī Qorbānī a okolí

Letiště ve městě Kānī Qorbānī a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kānī Qorbānī říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kānī Qorbānī (Írán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Kānī Qorbānī a celou oblast Írán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Kānī Qorbānī

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Kānī Qorbānī: textový odkaz

satelitní mapu Kānī Qorbānī: obrázkový odkaz

satelitní mapu Kānī Qorbānī

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Kānī Qorbānī: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Kānī Qorbānī: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Kānī Qorbānī: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Sadine v oblasti Federacija Bosne i Hercegovine, Bosna a Hercegovina
  2. Kilquane v oblasti Kerry, South West, Irsko
  3. La Union v oblasti Dist. Nochixtlan, Oaxaca, Mexiko
  4. Obermarchenbach v oblasti Freising, Oberbayern, Bayern, Německo

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.