3D mapa Soleymān Kandī

Satelitní mapa Soleymān Kandī

název bez diakritiky: Soleyman Kandi
správní zařazení: Kordestan, Írán, Asie
zeměpisná poloha: 36° 21' 0" North, 46° 19' 0" East

Soleymān Kandī a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Soleyman KandiVítejte na stránce věnované satelitní mapě Soleymān Kandī. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Soleyman Kandi, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kordestan, Írán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 36° 21' 0" North, 46° 19' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Soleymān Kandī v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Soleymān Kandī

Hotely Soleymān Kandī: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Soleymān Kandī: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Soleymān Kandī, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Soleymān Kandī Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Soleymān Kandī. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Soleymān Kandī

3D mapa Soleymān Kandī v Google Earth

satelitní 3D mapa Soleymān Kandī, Írán

3D mapa Soleymān KandīGoogle Earth – podívejte se na Soleymān Kandī z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Soleymān Kandī dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Soleymān Kandī shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Soleymān Kandī, Írán v Google Earth »

Letiště Soleymān Kandī a okolí

Letiště ve městě Soleymān Kandī a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Soleymān Kandī říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Soleymān Kandī (Írán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Soleymān Kandī a celou oblast Írán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Soleymān Kandī

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Soleymān Kandī: textový odkaz

satelitní mapu Soleymān Kandī: obrázkový odkaz

satelitní mapu Soleymān Kandī

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Soleymān Kandī: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Soleymān Kandī: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Soleymān Kandī: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Hoogcruts v oblasti Limburg, Nizozemí
  2. Karaikandi v oblasti Mymensingh Zl, Dhaka Div, Bangladéš
  3. Mar'yan v oblasti Vysokogorskiy rayon, Republic of Tatarstan, Rusko
  4. Huvivi v oblasti Northern, Papua Nová Guinea
  5. Obudu v oblasti Kwande, Benue, Nigérie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.