3D mapa Şūfī Baleh

Satelitní mapa Şūfī Baleh

název bez diakritiky: Sufi Baleh
správní zařazení: Kordestan, Írán, Asie
zeměpisná poloha: 35° 37' 4" North, 46° 35' 16" East

Şūfī Baleh a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Sufi BalehVítejte na stránce věnované satelitní mapě Şūfī Baleh. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Sufi Baleh, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kordestan, Írán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 35° 37' 4" North, 46° 35' 16" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Şūfī Baleh v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Şūfī Baleh

Hotely Şūfī Baleh: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Şūfī Baleh: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Şūfī Baleh, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Şūfī Baleh Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Şūfī Baleh. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Şūfī Baleh

3D mapa Şūfī Baleh v Google Earth

satelitní 3D mapa Şūfī Baleh, Írán

3D mapa Şūfī BalehGoogle Earth – podívejte se na Şūfī Baleh z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Şūfī Baleh dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Şūfī Baleh shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Şūfī Baleh, Írán v Google Earth »

Letiště Şūfī Baleh a okolí

Letiště ve městě Şūfī Baleh a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Şūfī Baleh říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Şūfī Baleh (Írán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Şūfī Baleh a celou oblast Írán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Şūfī Baleh

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Şūfī Baleh: textový odkaz

satelitní mapu Şūfī Baleh: obrázkový odkaz

satelitní mapu Şūfī Baleh

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Şūfī Baleh: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Şūfī Baleh: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Şūfī Baleh: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Svetilovka v oblasti Belogorskiy rayon, Amurskaya Oblast, Rusko
  2. Feckenhausen v oblasti Rottweil, Freiburg, Baden-Wurttemberg, Německo
  3. Koswe v oblasti Mpanda, Rukwa, Tanzanie
  4. Sao Lourenco v oblasti Horta, Acores, Acores, Portugalsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.